Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 10/10 love the color, easy to trim, looks like real hair Easy to wear: 10/10 Comfortable to wear: 10/10
Màu sắc: Hồng
Price: 202.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 28 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2409263810322117 |
Author: j***9
Date:
Review: Value for money: 10/10 love the color, easy to trim, looks like real hair Easy to wear: 10/10 Comfortable to wear: 10/10
Màu sắc: Hồng
Author: C***g
Date:
Review: The product is great!
Màu sắc: Hồng
Author: c***5
Date:
Review: Value for money: It’s very good and sexy
Màu sắc: Hồng
Author: 6***4
Date:
Review: Value for money: Afffordable Easy to wear: Yes Comfortable to wear: Yes Hairstyle Stylishness: GOOD
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm